Moto Hero

Android için Motosiklet Sürüş Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.65
  • Dil İngilizce
  • Firma 3g60
Moto Hero; Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, motosikletinize binerek engebeli araziden ilerlemeye çalışacağınız oldukça eğlenceli ve tamamen ücretsiz bir motosiklet sonsuz sürüş oyunudur.

Moto HeroAndroid işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, motosikletinize binerek engebeli araziden ilerlemeye çalışacağınız oldukça eğlenceli ve tamamen ücretsiz bir  motosiklet sonsuz sürüş oyunudur.

Oldukça kolay kontrol mekanizmasına sahip olan oyunda motosikletinizi sadece ekrana dokunarak kolayca yönetebilirsiniz. Bunun için ekranın sağ ve sol tarafında dokunarak motosikletinizi ilerletmeniz ve fren için de ekranın sol tarafına dokunmanız yeterli.

Sosyal medya desteğine sahip olan oyunda kazandığınız puanlarınızı tüm sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Müthiş fizik tabanlı oyun yapısı, basit kontroller, zorlu rastgele bölümler gibi bir çok eğlenceli özelliğe sahip olan oyunda tek yapmanız gereken engebeli arazide motosikletinizi en iyi şekilde yöneterek ilerletmek. Ayrıca yol boyunca önünüze çıkan para ve VIP kartları toplamanız gerekiyor. VIP kartlar size ekstra zaman sağlayacaktır.

Kolay kontrol mekanizması, etkileyici grafikleri ve ses efektleri ile müptelası olacağınız Moto Hero oyununu mutlaka denemelisiniz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Moto Hero indir
DİĞER SÜRÜMLER